Všechny hosty apartmánu Adria Mare jsme povinni seznámit také s několika jednoduchými pravidly, jichž by se měli držet.

 1. Při příjezdu do apartmánu jsou hosté povinni předložit občanský průkaz, respektive cestovní pas, kvůli přihlášení na Turistický úřad. Pobyt v apartmánu se hradí předem, a to za celé dohodnuté období.
 2. Doba ubytování začíná ve 14:00 v den příjezdu a končí v 9:00 v den odjezdu.
 3. Pobyt je zakázán osobám, které nejsou přihlášené a evidované jako hosté apartmánu Adria Mare. V případě, že v apartmánu budou pobývat neregistrovaní hosté, vyhrazujeme si právo zrušit hostům jejich ubytování bez vrácení peněz.
 4. Noční klid trvá od 22 do 8 hodin. Během této doby je zakázáno hlučné chování a narušování klidu ostatních hostů v domě. Společnou terasu mohou hosté používat do 23 h.
 5. Během pobytu v apartmánu platí povinnost zamykání vstupních dveří. Před odchodem z apartmánu jsou hosté povinni zastavit vodu, zavřít slunečníky a okna a vypnout světla a elektrické spotřebiče.
 6. Před použitím klimatizace musí být dveře a okna zavřeny. Klimatizace se vypíná před odchodem z apartmánu.
 7. Klíč od apartmánu musí mít hosté u sebe a sami se musí starat o zamykání. Neodpovídáme za ztrátu osobních věcí zanechaných v apartmánech.
 8. Vyhrazujeme si právo vstupu do apartmánu v době nepřítomnosti hostů, pokud to je nutné k zabránění vzniku škod.
 9. Hosté mají k dispozici ložní prádlo, ručníky, pytle na odpadky, toaletní papír, tekuté mýdlo a prostředek na mytí nádobí. Ložní prádlo se mění každých 7 dní.
 10. Případné poškození či ztrátu spotřebičů nebo nábytku je host povinen ohlásit. Pokud je host odpovědný za poškození nebo ztrátu předmětu, je povinen škodu nahradit.
 11. Je zakázáno vynášení vybavení ven z apartmánu.
 12. Kouření v apartmánu je zakázáno, ale je povoleno na balkóně a na dvoře.

V případě nedodržování domovního řádu má Adria Mare právo hostu odmítnout další poskytování služeb.